Närvivalu tuvastsmised ja ravi võimalused raseduse korral 05.06.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mul kiirgab kõndides (eriti trepist alla liikudes), viimased kuu aega, närvivalu. Algus oli tuhar ja reis, nüüd ainult reis. Mõnipäev ei esine üldse ja mõni päev peaaegu terve päev.
Millised on närvivalu tuvastamise võimalused rasedal (rasedust 3,5 kuud), ning millised võimalused on närvivalu ravimiseks rasedatel?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Esialgu aitab neuroloogilisest läbivaatusest. Võimalik põhjus on nimmediski probleem.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika