närvivalu reie ülemisel osal. 08.11.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Täna hommikupoole lõi mulle reie ülemisele sisemisele küljele tuikav/torkiv närvivalu, mis tuleb peale periooditi. Nüüd õhtupoole on närvivalu hoog peale tulnud kusagil iga poole tunni tagant.
Tuikav/torkiv närvivalu hoog on sedavõrd valus, et tõmbab jalust täiesti nõrgaks. Pole varem midagi sellist olnud ning paneb muretsema. Ehk oskate nõu anda, mida ma tegema peaksin?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla reie nahanärvi ärritusega kubemekanalis. Soovitan vältida pigistavat pesu ja kubeme toetamist nt. vastu letti. Täpsemaid soovitusi ja ravi saab anda peale läbivaatust.

Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika