Lihaspinged, nõrkus, pearinglus, värin 19.05.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Tarvitasin 3 nädala jooksul kahte AD- Alventa 75mg(5 päeva) ja Zoloft 25mg(12 päeva). Kumbki ei sobinud kuna tekkisid tugevad kõrvalmõjud. Arst otsutas pausi teha kuna olen nii tundlik. Ja siis hiljem vaadata kas ma üldse vajan.
Lõpetamisest on mõõdas 12 päeva, kuid endiselt on mul kehalised vaevused-pearinglus,värinad-pidevad, lihasnõrkus. kohati nagu kordinatsiooni häired, käed on nõrgad. Tööl klaviatuuril kirjutades läheb kõik nii mõõda, pean enda teksti nii palju parandama.
Kas tõesti on see osa võõrutusest, kuigi tarvitamine oli nii lühiajaline ja kogused väiksed? Või on see juba mingi neuroloogiline probleem, mida peaks uurima?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Antidepressantide soovitud toime saabub alles 3-4 nädalat peale ravi alustamist. Võõrutusnähtudega tegu ei ole, pigem ravimata ärevushäire. Tõde selgub konsultatsioonil.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika