Pearinglus, uimasus, üldine nõrkus, unetus 04.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

60 a. naine kannatab eeltoodud sümptomite all. Ravitud kõrget vererõhku, mis aeg-ajalt end ilmutab. Aastajagu kaasnenud sellega pearinglus, minestusetunne, nõrkus, vahel kerge iiveldus. Vererõhu raviskeemid paigas, vererõhk üldiselt kontrolli all. Alates eelmisest kevadest seletamatu "tunne", mis kuidagi taanduda ei taha. Psühhiaater diagnoosis ärevushäire (paanikahood) ja vererõhu-hirmust tingitud depressiooni. Nagu mainitud, vererõhk kontrolli all, aga pearinglus, tasakaaluhäired jne. alles. Depressiooni ravi väldanud juba 1,5 kuud tõhusa ravimiga. Siiski veel tulemusteta. Patsiendi elukvaliteet tugevalt häiritud. Unehäired esinenud paljude aastate jooksul.Missuguseid uuringuid peaks veel tegema ja kus?
Täname!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan neuroloogi läbivaatust.

Dr. Ain Pajos