Pea- ja kaelavalud 01.04.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 30-aastane naine. Mul esinevad sageli peavalud. Käin umbes kord paari kuu jooksul massaazhis, massöör on Tartus, mina Tallinnas. Oleme teinud aunult õlavöötme massaazhi, see pisut aitab. Massöör aga ütleb, et peamine probleem on kaelas. Seda ta ei julge eriti puutuda, sest mul tekib alati tugev pearinglus, peaaegu minestan. Ta on küll mind keelitanud arsti juurde minema, et teeksin kaelast pilti, kuid see on jäänud... Kael on üldse väga tundlik. Viimasel aastal sõidan pikki maid autoga, tunnen, et õlad väsivad ja käed surevad roolil nn 10:10 asendis. Kas on võimalik teha kuskil lihtsalt kaelaröntgen ja kui palju see võiks maksta? Kas on võimalik tulla näiteks Teie vastuvõtule? Või on need probleemid istuva eluviisi (siiski ka liigun värskes õhus, toitun tervislikult) tavalised ja paratamatud?

Ilusat kevadet soovides ja ette tänades

Hele

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Hea Hele

30 aastase naise kaela ja peavalud ei ole paratamatud kuid sõltuvalt eluviisidest siiski üsna sagedased;

Rö. ülesvõtted (2) kaelalülidest maksavad 130 krooni;

Vastuvõtule saate registreeruda telefonil 6 748 591

Dr. Ain Pajos