pea paha 21.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minul selline mure,ootan last,on 20 nadal! probleemid algasid eelmine aasta,kui kaisin autokoolis ja oli tugev pinge! Hakkasid kaelavalud,mis siiani ja eelmine aasta pearinglushood,mis ka nyyd on! Iga ohtu kuskil 8 ajal laheb pea pahaks,kaib ringi,iiveldab,kestab paar tundi ja laheb yle! Paeval aga ka peas surub ja paha,kaivad ka kuumad ja kylmad hood! Kui pea ringi kaib,siis lahevad ka silma mustad vaga suureks,mees ytleb nagu tollarattad ja kui hoog moodas,siis lahevad ka vaikseks! Mul ka arevushaired,saan ravi,aga pea paremaks ei lahe! Sellest mure,tean et raseduse ajal ei saa pead uurida,kuid just see et silmamustad nii suureks lahevad,kardan mingit ajuvereringehairet! Kestnud see juba yle poole aasta! Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule. Mõnda peauuringut (EEG) saab siiski teha.

DR. Ain Pajos
tel. 6 748 591