Pea uimane, tasakaaluhäired. 09.10.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20 aastane noor naine. Eelmine aasta kukkusin peaga piki kappi see juhtus mul koolis olles kaasnes sellega imelik tunne peas jne. On esinenud ka tasakaaluhäireid nagu pea oleks raske, krampis, vatti täis , tuim jms. Vererõhk on mul enamasti kõrgem kui tavaliselt 120/80 vahest alumine vererõhk 90. Tänaseks on pidevalt tasakaaluhäireid esinenud eritk hull on siis kui olen kuskil kus on palju inimesi nt poes olles. Vahepeal keha läheb ka tuliseks kuigi palav endal ei ole. Reageerimisega ja tajumisega on ka viimasel ajal raskusi. -nagu poleks ma reaalselt siin- Kipun asju unustama. Söön normaalselt. Diivanilt vöi kuskilt üles töustes läheb silme eest ka pidevalt mustaks. Pidevalt pea tuimus ja uimasus. Arsti juurde pole julgenud veel minna. Millest see vöib tingitud olla äkki oskate öelda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist kroonilise ärevusseisundiga. Alustada võiks perearstist, kui tema jääb nõutuks, tuleks pöörduda neuroloogi või psühhiaatri poole.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika