Tasakaaluhäired. 29.04.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Algas nii, et pea nagu vati sees. Magnetomograafia tehti, midagi ei leitud.
Kui heidan pikali, siis mõnes asendis läheb silmade eest mustaks. Muudan pea asendit, läheb normaalseks, nagu poleks midagi olnudki. Ka istudes võib nii juhtuda. Sõltudes pea asendist. Kohati ka tasakaaluhäired. Raske toetuseta kõndida. Pea ei ole selge. Pea on uimane. Süda paha ei ole, ei oksenda.
Diagnoositi Tallinnas Vestibulopaatia. Soovitati minna kõrvaarstile, kuhu ma ka lähipäevil lähen. Kas see on siis Vestibulopaatia ja mida ma teha saan.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on tegemist nn. healoomulise asendivertigoga. Seisund võib aga püsida kaua. Vajalik on sooritada vajalikud manöövrid pearingluse likvideerimiseks. Tavaliselt kõrvaarst seda ei tee. Kui probleem püsib, helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika