Parema käe värin (Tremor) 27.09.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Kurdan oma parema käe pärast: väriseb, eriti labakäsi. Suitsumees ei ole, alkoholi -- ei , 6 aastat. Diagnoositud haigused : Menirei, diabeet (kontrolli all ,tabletid). Südamesse paigaldatud 2 sondi. Eesnäärme Turp.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ühe käe värin rahuolekus viitab algavale Parkinsoni haigusele. Tuleks pöörduda neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika.