Naha ülitundlikkus parema käe pöidlapiirkonnas ja käte suremine öösel. 25.01.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! 3 päeva on olnud parema käe pöidlapiirkonna nahk ülitundlik. Natuke selline tunne, kui "käsi on surnud". Öösiti esineb ka seda, et käed "surevad" keha alla jäädes või vales asendis magades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on, et käenärv on saanud pitsitada randmekanalis seoses käe kõverdatud olekuga tööl või magades. Tuleks vältida käe kõverdatud olekut randmeliigeses, vajadusel kanda spetsiaalset bandaazi. Paranemine võtab aega.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591