parema käe väike sõrm tundetu juba 2-3 kuud ei taha süste ega operatsiooni 22.07.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Parema käe väike sõrm on tundetu,töötan arvutiga ja hiire hoidmisel häirib.Operatsioone ei sooovi,samuti süste.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt olete vigastanud ulnaarnärvi mis kulgeb küünarliigese all. Võiks vältida küünarliigese toetamist kõvale pinnale, kanda ortoosi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika