Surin kaelas 29.03.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mure siis selline, et nädal tagasi tundsin käes nagu närvisurinat vms(sarnane tunne kui nagu küünarnuki ära lüües saad nö selle närvika). Ja nüüdseks on siis nii, et see surin on ka sama poole jalga kandunud. Tekib see tunne siis kui pead Ette poole kallutada nagu, ja siis kaelast hakkab sww pihta ja kandub kätte ja jalga välja, valu ega midagi sellist ei ole, lihtsalt nagu see ebameeldiv surin ja kohati ka käe nõrkus. Kas asi võib olla närvides või on mingi kaelalihas kuidagi viga saanud ja sellest see tingitud?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas on esinenud kaelatraumat? Tuleks alustada rö. võtetest kaelalülidest 2s suunas (perearst). Tegemist võib olla kaeladiski rebendiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika