peavalu ja pearinglus 09.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

paar kuud tagasi oli autoavarii, milles sain korraliku pea- ja ajupõrutuse, õnnetuse hetkel kaotasin ilmselt ka mingil ajavahemikul teadvuse. peale avariid esines äge peavalu ja pearinglus, iiveldus ja oksendamine ning aeg-ajalt topelt nägemist ja üldine väsimus. röntgenpildid olid korras. mõni nädal hiljem hakkasid uuesti peavalud, pearinglus, meeletu väsimus, iiveldus. peale avariid olen ka mitu korda minestanud. kompuuteruuring oli korras ja soovitati minna edasistele uuringutele. paar nädalat oli normaalne enesetunne ja siis hakkas kõik jälle peale. olen nüüd taas kannatanud 3 nädalat peavalusid ja pearinglust ning meeletut väsimust, vahepeal ka minestanud. kas on põhjust minna täiendavatele uuringutele ja kuhu peaks siis sel juhul minema?
lisaks sellele oli u 10 aastat tagasi äge puukentsefaliit ning selle järel tasakaaluhäired, minestamised ja peavalud, kuid mõne aastaga kõik need kaebused möödusid

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks ennast registreerida neuroloogi vastuvõtule kes vajadusel määrab ka lisauuringud.

Dr. Ain Pajos