Pearinglus, väsimus, kõrvus tiniseb, silmad udused 08.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Kuu aega kestnud pearinglus. Pea on uimane kogu aeg
Tööl käia ei saa. Samuti on silmad udused. Suur väsimus ka. Ainult magan päevad läbi. Kõrvas tiniseb ka.
Silmaarstil käidud, määrati prillid.
Samuti perearstil käidud. Veri oli korras, süda korras, tehti ka peakompuuter mis oli korras.
Samuti on füsioterapeudi juures käidud. Ei aidanud.
Kael on ka pinges, massaazis käidud ka.
Kas ma peaksin pöörduma neuroloogi või kõrvaarsti juurde Tartus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulebki minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika