Kehv enesetunne, kerge pearinglus. 21.10.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Aasta tagasi algasid pearinglus hood. Olin soojal maal ja sõitsin liftiga ülevalt alla ja liftis hakkas tugev pearinglus. Peale seda läksin kohaliku poodi ja seal hakkas pearinglus ning hästi paha enesetunne. Peale seda tulin tagasi Eestisse ja läksin perearsti juurde. Tehti vereuuringud, südameuuring ning keskkõrva uuring. Kõik korras. Pearinglushood kadusid ära kuid nüüd aasta aega hiljem on selline kehva olek, väsimus ning kui püsti tulen ja kapist midagi võtma hakkan tuleb kätesse nagu hästi suur pinge tunne. Istudes ja voodis olles pole midagi viga. Kui lähen poodi või tanklasse lähevad käed hästi pingesse ja tekib ebamugav tunne. Loodan, et saite sellest segasest jutust midagi aru ja ehk oskate suunata kuhugile.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirjeldus viitab enam ärevushäirele. Vajalik on siiski visiit neuroloogile et saada selgus.

Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika