Valud kuklapiirkonnas ja kerge pearinglus 12.07.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Selline mure. Et kuskil
3-4 kuud tagasi hakkasin tundma torkivaid valusi kukla piirkonnas vasakul pool. (Kuklast natuke üleval) . Valud tulevad ja kestabad ühe sekundi, nüüd vahepeal on hakanud kauem kestma ja kuidagi löövad ka silmamunasse. Otseselt kõne/tasakaalu ja nägemishäireid ei ole olnud. Kuid on tugev suruv tunne pidevalt. Vahepeal on selline ebareaalsustunne ning pea käib naguke ringi. Mul on diagnoositud ärevushäired ning kannatan tugevate paanikahoogude all. Mul on hetkel istuv töö arvuti taga, muidu olen töödanud öötööl. Kas asi võib olla pingetes või millegis muus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on tegemist lihaspingest tingitud kuklanärvi ärritusega. Kui probleem ei leevene massaaziga, tuleks tulla vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika