Valu vasakus rinnus ja kaenla all 13.12.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Vasaku rinnas on selline valulik koht, kaenla alt kohe natuke kõrvale, mingit tükki kui sellist pole, vahel on valu ka kaenla all ja lööb õlga ja selja peal nagu jookseksid sipelgad, juba pool aastat on selline tunne

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla roietevahelise närvi valuga mille põhjuseks muutused selgroo rinnaosas või läbitehtud närvipõletik. Tuleks teha rö. ülesvõtted rinnalülidest ja tulla neuroloog konsultatsioonile.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika