Neelamine 14.01.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Kas ajukahjustusest põhjustatud neelamishäire puhul on paranemislootust,saab selle paranemisele ise kuidagi kaasa aidata? Probleem on just vedeliku joomisega.Ajaga on läinud vedeliku joomine paremaks aga kas on lootust täielikule taastumisele?
Tänades T.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Paranemine sõltub ajukahjustuse kohast ja suurusest. Täpsema vastuse saamiseks helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos