pearinglus ja kerged tasakaaluhäired 14.03.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pearinglus ja kerged tasakaaluhäired. Selline tunne nagu pärast karusselli peal olemist - natuke ebakindel ja kohati ajab kergelt iiveldama. Pea on kogu aeg veidi imelik, vahel rohkem, vahel vähem. Kukkunud või minestanud ei ole, aga natuke ebakindel tunne on, nagu kisuks kergelt vasakule ära. Alla kummardudes on halvem. Tüüpilisi nn. üleminekuea vaevusi pole veel esinenud. Perearsti aja sai alles 20.03. Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on häire sisekõrvas asuvas tasakaaluorganis. Kui pearinglus segab igapäevast elu, tuleks tulla vastuvõtule.
tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos