kaelalihaste harjutused ja peapööritus 24.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kui kaugele tohiks kaelalihaste harjutustega üldse minna - kui pärast paari lihtsat harjutust on päevade kaupa peapööritus ja tasakaaluhäired, kas siis on see "vähese harjutamise viga", nagu mõned arstid on mulle öelnud, või tuleks eelistada mingit muud võimalust pea vereringe parandamiseks?
Eva

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vähese harjutamise viga on kohene pearinglus seoses kaelaharjutustega. Kui pearinglus püsib mitu päeva tuleks diagnoosida põhjus.

Dr. Ain Pajos