Põletav valu 7 kuud. 07.11.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere !

Põletav /kõrvetav valu ühe reie tagapinnal ja eriti reie ja istmiku vahelises osas ning istmiku alumises osas samal pool.Normaalselt istuda pole võimalik juba 7 kuud( istuda saan mingil määral ainult toetudes istmiku tagaservale või siis toetudes ainult istmiku teisepoole tuharale.Ka käies on samas reies valu, mistõttu võimalik käia-seista ainult väga lühikest aega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põletav krooniline valu ühe dermatoomi alal viitab närvikahjustusest tingitud kroonilisele valusündroomile. Põhjuseks tõenäoliselt siiski vöötohatis mis võib esineda ka ilma nahalööbeta. Raviks tuleks kasutada teatud antidepressante ja epilepsiavastaseid vahendeid.
Soovitan tulla vastuvõtule
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos