sügelus- ja põletustunne reies 03.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Paar päeva tagasi hakkas mul parema reie tagakülg alates tuharast kuni põlveõndlani väga sügelema. Nüüdseks on sügelustundele lisandunud põletav tunne, mis on nii tugev, et ei lase mul isegi öösel magada. Nahk on ka väga tundlik, nii et pestes tekib põletav valu, mis läheb üle krambiks tuharas. Mul on skolioos ja olen igasuguste seljavaludega harjunud, aga sellist valu reises kogen esimest korda. Millega võiks tegemist olla?

Ettetänades,
Monika

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui ei ole punast löövet jalal, on tõenäoline närvijuure kahjustus-vigastus seoses muutustega nimmelülides.Soovitan minna neuroloogi vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591