pidev valu 05.05.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Pidev valu reie siseküljel. Naha all nagu ringid keskel heledamad ja valutavad koguaeg.Kas Teie neuroloog aitate? Soovitab veresoonte kirurg
Magada ei saa,pidev väsimus ja valu, roidumus,...

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas on valupunkt ka samal pool kubemes katsudes. Tegamist võib olla reie nahanärvi kompressiooniga kubemekanalis (song, töövigastus?), kas reievalu on ka põletav?
Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika