Valud ja jalgade tuimus 15.04.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Käisin neuroloogi vastuvõtul seoses seljavaluga, mida olen kogenud vahelduva intensiivsusega pea 25 aastat. Olen ka enne selle probleemiga arstidel käinud, aga mingit konkreetset viga pole tuvastatud - lihtsalt selg on nõgus ja nõrgavõitu. Koksimise peale reageeris keha normaalselt. Kirjutati põletiku vastu tabletid, mille karbil on kirjas: Arcoxia Etoricoxibum, 120 mg.
Olen siiani võtnud 10 tabletti, 1 x päevas, nagu ette kirjutati. Valud ei ole kadunud, aga on liikunud mööda keha allapoole, nii et nüüd on valukolded tagumiku kohal ja reite ülaosas. Säärtes ja jalalaba osas, varbad kaasa arvatud, on pidevalt selline tunne, nagu oleksid jalad "surnud". Sellest johtuvalt on tekkinud raskused kõndimisega - raske ja valulik on liikuda, jalad on altpoolt tuimad ja ülevalt valulikud, tasakaal on häiritud. Katkestasin igaks juhuks tablettide võtmise, kuid ei oska rohkem midagi teha. Saatekiri radioloogiakeskusesse on alles 9. mail.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulebki läbida vajalikud uuringud põhjuse selgitamiseks. Vaid siis saab ravi olla tõhus

Dr. Ain Pajos