Parema jalalaba ebaloomulik tunnetus 25.11.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pool aastat piinlesin põlvevaluga, parem jalg, ortopeed ütles, et põlvepõletik ja tegi 2 süsti. 21 juunil 2012 oli istuvas asendis kõva valu põlves, püsti seistes ja lamades valu ei olnud. 22 juuni hommikul ülesse tõustes käis nagu pikselöök paremast kannast labi, mõni sekund ei saanud kannale toetuda ja siis halvatus pool jalalaba ära, kolm väikest varvast, jalalaba väline külg ja kand. Käisin neuroloogi juures, tehti jalalabast pilti, kõik korras, saadeti uuesti oma ortopeedi juurde, kes imestas, et selg valus ei ole ja saatis nõelravisse. Nõelravi on mingil määral aidanud, jalalaba varbad ja välimine külg ärkasid ellu, aga nüüd on tunnetus ka kannas, aga kand on uutmoodi haige, tunnen, et kannas on nagu palju närve, mis teevad valu ja nõelravi arst soovitas teie poole pöörduda. Põlv pole valutanud sellest hetkest, kui jalalaba tuimaks läks. Aga kand on nagu paksu valulikku putru täis.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on ilmselt jalanärvi vigastusega mille põhjuseks tõenäoliselt lülisamba nimmeosa haigus. Paluge perearstil teha rö ülesvõtted nimmelülidest ja tulge konsultatsioonile.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos