Poole jalalaba tuimus 14.10.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

16.augustil k.a. lõi kõndimisel ootamata tugev valu vasakusse jalalabasse, umbes nädala sain käia ainult toas ja karkudega. On tunne, et jalalaba on paistes, aga tegelikult ei ole. Jalalaba väline pool ja 2 väikest varvast on siiani tuimad. Sama lugu oli poolteist aastat tagasi parema jalaga, laba väline pool ja 2 väikest varvast on ikka veel tuimavõitu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lülisambast lähtuva närvivalu korral tekib valu algul alaselga, tuharasse, hiljem peamiselt säärde. mingit paistetust ei teki. Ilmselt valu siiski seoses labajala liigestega.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika