Varba pooltuimus 10.08.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, nimelt küsimus oleks selles et mida teha sellise probleemiga või täpsemalt kuhu edasi pöörduda.

kui veidike fúúsilist aktiivsust teen, liigun, jalutan- muutub suure varba vàline kúlg kuidagi tuimaks,
alguses oli vaid parema jala varvas,
núúd juba vasaku jala oma
ka. Puhkeasendis samuti tänaseks varba tunnetus
ei ole õige. olen 10a töötanud juuksurina ja igapäevaselt sundasend. 2-3 kuud tagasi oli ka jalataldades selline pool
tuimus, kuid see làks ûle. Kohati
ka alaselg valus, pinges, raske hoida
enda rûhti sirgena, ebamugav ja
alaselg hakkab valutama pehme peal magades. Ise tunnen et probleemi põhjus oleks nagu alaselg. aga kuhu edasi pöörduda, kas neuroloog vôi taastusravi arst? mrt?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alguseks võiks läbi perearsti teha rö pildi nimmelülidest ja pöörduda neuroloogi
vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika