Valu kaelas ja seljas 02.09.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Kevadel tekkisid kaela ja selja valud. Sai käidud spordi arsti juures, kuna arvasin, et trennis ennast vigastanud. Diganoositi põletik ja kirjutati Diclaci. 1,5 kuud kestsid valud ja lõpuks sai korda. Sama valu kordus 1,5 kuud hiljem. See kord arstile ei käinud ja ravisin Ibumaxiga ja valu oli nii 2 nädalat. Nüüd on kolmas kord see aasta sama asi ning tundub, et midagi on väga valesti. Küsimus oleks, kus Tallinnas saaks (näit. tasuline) kiirelt arstile? Perearst soovitas neuroloogi poole pöörduda. Ise ei suutnud kahjuks leida, kust abi saaks.

Ette tänades,
Priit

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan enne teha Rö pilt kaelalülidest - perearst. Kuna lähen töölähetusele, helistage peale 21 sept. tel 6 748591

Dr. Ain Pajos