Valu tuhara piirkonnas ja jalas. 14.09.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 37 aastane meesterahvas, alates 9.09 tundsin väsimust ja nõrka valu alaseljas,nädalavahetusel lõi ka palaviku üles 37,7-38.tänase seisuga s.o 14.09 on valu palju hullemaks läinud käisin perearsti vastuvõtul, kus ta kirjutas mulle diclofenaci 100mg, sellega asi ei paranenud, eilsest muudeti raviskeemi ja pandi uued rohud, Arcoxia 120mg, ka sellega ei saa öösel magada , miski asend pole hea. Valu iseloom on selline näriv, liigub nimmepiirkonnast jalga, küsimus olekski selline mis soovitused teil oleks selliseks puhuks ja kas see ravi, on piisav? Eile käis kiirabi ja tegi veel lihassüsti diclofenaci, ka see ei aidanud, kas soovitate millegiga veel määrida, või vajab see haige koht pidevalt rahu, äkki aitaks võimlemine, olen juba 3 ööd magamata ja valudes, enam ei tea mida teha.Ette tänades Arvo.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravi tõhusus sõltub diagnoosi täpsusest. Kas lähiajal on olnud puugihammustust? Kui ei siis tehke rö pilt nimmelülidest ja tulge vastuvõtule.

Tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos