valu istmikus 26.09.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere. olen 16 aastane noormees, tegelen aktiivselt sõudmisega. juba kevadel hakkas mind piinama tugev valu tuhara lihastes. olen neid korralikult venitanud peale trenni aga need teevad ikka valu. nüüdseks on see väga valusaks muutunud. ei saa 5 minutitki paadis istuda kui juba istmik teeb põrgu valu. kas ma peaksin selle probleemiga minema arsti juurde.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Närvivalu korral peaks valutama ka selg, eriti kummardumisel ja tõstmisel. Pidage nõu spordiarstiga.
Dr. Ain Pajos