labiilne närvisüsteem 19.10.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kui minu 15 a tütar natukenegi ärritub, tõuseb tal vererõhk ja palavik 37,0-37,3, nägu punetab. Lapsena oli ta pigem rahulik. Tahab kõike hästi teha, hästi õppida, kuid tagasilöökidele reageerib organism tormiliselt. Vererõhk on tal alati olnud natuke kõrgem, kui peaks, kuid perearsti sõnul midagi hullu ei olevat. Ta isapoolses suguvõsas on kõrge vererõhk. Peale kõige tõmbavad tal vahel öösiti sääremarjad krampi. Millise spetsialisti poole pöörduda?
Ette tänades ja kõike head soovides,
murelik ema

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on kaasasündinud närvisüsteemi tüübiga mitte haigusega. võite konsulteerida lastepsühholoogiga.

Dr. Ain Pajos