Jätk pearinglusele 09.09.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Unustasin küsimusele lisada, et kui pearinge teha siis läbi kaela või kusagil kukla piirkonda väga tugev krudin ja selle harjutuse tegemine tekitab pearinglust mõneks ajaks. Kas seda harjutust tohib teha. Või milliseid harjutusi üldse tohib teha pearingluse vastu

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Krudin viitab muutustele kaelalülidevahelistes liigestes. Soovitusi saab teha peale diagnoosi selgumist.

Dr. Ain Pajos