"sipelgad"näppudes. 10.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida teha kui sõrmed on ära"magatud" ja nagu sipelgad jooksevad ja nii juba mitu nädalat.Kelle poole pöörduda ja kas saaks kuidagi ise ennast aidata?
Maseerimine pole siiani aidanud.Olen viiekümmnetes mees ja tööst see kindlasti tingitud ei ole ja ära maganud ka ei ole.
Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tavaliselt tingib sõrmede suremist käenärvi kompressioonist tingitud närvikahjustus.
Täpsustada saab neuroloogi vastuvõtul.

Dr. Ain Pajos