Jalakrambid. 07.10.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen mures oma jalakrampidega. Vahel on tihedamalt vahel harvemini. Viimased kolm nädalat on probleemiks, et esineb tihti ja vasaku jala sääremarjast pole kramp nagu välja läinud. On pidevas pinges, teeb valu ja eriti just siis, kui uuesti krampi kisub. Milline oleks soovitus, et saada abi?
Tänan Teid!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiks teha jalgadele lihaste venitus - ja sirutusharjutusi. Öise krambi vastu aitab diatsepaam.