Pea pööritab ja kerge valu 03.03.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 25a mees.
Mure on selles, et 5-6kuud on pea väga uimane olnud ja tekib iga päev selline purjus oleku tunne ehk pea pööritab. Perearst väidab, et see on arvatavasti tingitud mandlite kõrgest näitajast, mis on 388 vms. Olen andnud 3 vereproovi ja iga kord on see kõrge olnud. Mandlitel visuaalselt midagi viga pole. Kas oskate öelda, millest võib see peapööritus ja halb enesetunne tingitud olla. Millele peaksin tähelepanu pöörama ja mida saaksin ette võtta ? Ei ole võimalik tööle keskenduda ning ei lase üldse olla selline seisukord.

Suured tänud ette.

Silver

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mis näitaja on kõrge? Kui tegemist on muutusega vereanalüüsis tuleb küsida nõu perearstilt. Samas võib peauimasus olla ka muu haiguse tunnuseks. Kui perearsti arvates muutus ei ole uimasuse põhjuseks, võtke saatekiri neuroloogile ja helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos