valu kätes ja kaelas. 20.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

mure selline: viimaste kuude jooksul on hakanud esinema valu kätes. Eriti labakäetes. Aeg ajalt on ka käte suremist.
Hiljaaegu avastasin et pöidla ja esimese sõrme vahele on tekkinud kerge paistetus, on veidi sinine ja valus katsuda.

Töötan igapäevaselt arvutiga, 8-10t päevas, samuti rutiinne töö kätega (paberite augustamine, klammerdamine jms)

Samuti on üsna tugevad kaela-ja peavalud, kael pea pidevalt "kange"
Vanust 30.

kas tegemist lihtsalt tööst tingitud hädadega või midagi hullemat? Kuidas leevendada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel ei ole võimalik täpset põhjust ja õiget ravi määrata. Tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos