Peavalu vasakus pea pooles 12.01.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Palun arvamust, kas peaksin pöörduma arsti vasuvõtule kui nädala alguses saati on olnud pea vasakus pooles ajutised valuhood.(paar-kolm). Valu on keskmise tugevusega ning selgepiiriline-kõrva kohal ja sealt kaela poole. Eile(reede) õhtul käis nagu vasakust tagumisest pea poolest läbi 'naksatus', millele järgnes kerge iiveldus ja joobesarnane pearinglus. Tasakaal häiritud ei olnud. Hommikul(täna) erilisi kaebusi ei olnud, vasak silmamuna tundus nagu paistes olema, muu kõik normaalne. Praegu tunnen, et paar väiksemat valuhoogu on jälle vasakus pea pooles tutavad, mis kaovad ca paari minutiga. Jääb kerge pakitsustunne ning ikkagi paistes simamuna(mitte paistes silm aga just silmamuna).Kõne on selge, nägu sümertriline ja käed-jalad liiguvad.
Kas peaksin muretsema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist vasakpoolse kuklanärvi ärritusseisundiga, põhjuseks kaela lihaspinge, külmetus, üldine ärevus. Kui massaaz ei aita, tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika