Meelekohad tundlikud 19.04.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mind vaevab meelekohtade ning kõrva vahelisel alal, enamasti pea vasakul pool kerge valu ning surumistunne. Algas kuskil pool aastat tagas teravate valusähvatustena. Tunda andis ka kukla piirkonnas närvi valu, mis on taandunud kuid meelekohtades kerge surumistunne on alles. Arvasin, et on mõnest hambaprobleemist tingitud närvi valu kuid hambad on korras ning hambajuure põletikku ei ole.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kroonilise kuklanärvide ärritussündroomiga seoses kaelalihaspingega mille põhjuseks pea vale asend tööl v. magades, varasemad kaelatraumad, külmetused, ka kroonilised ärevusseisundid. Kui massaazikuur kaelale ja kuklale paranemist ei too on vajalik ravi mille määrab neuroloog.

Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika