Ibumetini ja Diclaci pikaaegne tarbimine selja piirkonnas, närvivalu korral 24.06.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Küsin veel lisaks. Kui on närvipõletik ja perearst ütleb, et see võib kesta kaua, aga Ibumetini ja Diclaci ei tohi väidetavalt kaua kasutada, pidavat neerudele ja maole hakkama, siis mis on alternatiiv, kui närvivalu annab ennast tunda mingitel hetkedel iga päev. Vahel ka öösel.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Umbes ravides alternatiive eriti ei ole. Tuleb selgitada põhjus et ravi annaks tulemusi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika