Günekoloogi tulemused 16.01.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.

Käisin günekoloogi juures lihtsalt igaastane kontroll. Aga nüüd sain tulemused et kas ma peaks muretsema või on siiski korras.Vaginaalne ultraheliuuring

UHD (gün/rase) ultraheli günekoloogiline vaginaalne Emakas-48,0x55,0x48,6mm Endom.-8,3mm ühtlane. Parem ov.- 25,1x19,7mm norm struktuuriga. Vasak ov.- 21,2x20,0mm norm struktuuriga. CD- vaba vedelikku ei ole.

Vedelikupõhine günekotsütoloogiline uuring (LBC)

Günekotsütoloogia - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - PAIGE: 24-G-00217-1 Tsütoloogiline materjal emakakaelast * Leiu kirjeldus: Leukotsüüdid: Vähe leukotsüüte Lameepiteelirakud: Normipärased lameepiteeli rakud Silinderepiteelirakud: Normipärased silinderepiteelirakud Mikrofloora: Pulkbakterid * Diagnoos: 373887005 Intraepiteliaalne lesioon või pahaloomulised muutused puuduvad (NILM) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - EAK poolt akrediteeritud meditsiinilabor M016
Objektiivne leid

Näita vähem
expand_more

Üldseisund

Per vag.- Portio puhas. Emakas normi suurune. Adnexi piirkonnas ii.

Põhjus

Naissuguelundite ja menstruatsioonitsükliga seotud valu ja muud haigusseisundid, menstruatsioonieelne pingesündroom e premenstruaalne sündroom

Täpsustus

Naissuguelundite ja menstruatsioonitsükliga seotud valu ja muud haigusseisundid, menstruatsioonieelne pingesündroom e premenstruaalne sündroom

Kokkuvõte ravist

Võetud PAP. Soovitatud kasutada Prefemini.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere NILM on norm leid ja te ei pea muretsema. UH leid samuti korras. DRKadastik