Sibilla Plus beebipillid 05.01.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen kasutanud Sibilla Plus tablette regulaarselt õigel ajal. Olen juba pool lehte ära söönud vastavalt tsükli järgi, soovin teada saada kas siis juba on need tabletid hakanud mõjuma rasestumise vastu?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui alustasite pillidega menstruatsiooni esimesest päevast, siis juba sellel kuul ovulatsiooni ei toimu ja rasestumine ei ole võimalik. Jätkake regulaarselt iga päev ja püüdke mitte unustada. Pillid tagavad teile kindla rasedusvastase toime.