Näokreem rasedana 25.12.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Kas näokreemi Sesderma Acnises Young tohib rasedana edasi kasutada? Olen nii palju googeldanud aga kindlat vastust pole leidnud ja otseselt koostist hinnata ei oska. Ehk oskate aidata?
Tänan

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Antud geel-kreemiga rasedatel eraldi uuringuid tehtud ei ole. Suure tõenäosusega võite seda kasutada ka rasedana, kui see on teile hästi sobinud. Saate lisaks konsulteerida eelkõige nahaarstiga.
Probleemse naha korral määrame tavaliselt rasedale Skinoren kreemi. Väga oluline on õige näo puhastamine ja kerge niisutava kreemi kasutamine. Rasedatele üldiselt võiksid sobida looduskosmeetika tooted nt. dr Hauschka sarjast probleemse näonaha tooted.