Kaua kestev menstruatsioon 01.12.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on menstruatsiooni 9sas päev tavaliselt olid max 6päeva.
Oktoobris oli 9-20okt menstruatsioon ja siis oli 2-6nov ja nüüd algas 23 ja kuni tänaseni kestab (01.12)

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Sellistel tsüklihäiretel ja pikkadel menstruatsioonidel on palju erinevaid põhjuseid: hormonaalsed tasakaaluhäired, põletikud, erinevad ravimid, kehakaalumuutused, suur füüsiline koormus, pikemaaegne stress ja pinge jm.
Teil on kindlasti soovitav pöörduda naistearsti poole kontrolli.