Sügelus,paistetus,valulikkus intiimpiirkonnas, kleepuv kollakas voolus 07.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Eilsest hommikust on intiimpiirkond täitsa paistes, valulik ja sügeleb. Voolus oli väga kleepuv ja selline kollakam/rohekam. Siiani tuleb kollakamat voolust. Seksuaalpartner on aasta juba sama. Kaldun arvama, et peale õues käiku õhtul vahekorra ajal võis mustus-bakter sisse minna(partner ei pesnud käed ära õuest tulles). Kas see võib siis mustusest tekkinud ärritus oll seenhaigus ? Või läbi mustade käte on võimalik ka muid haigusi saada ja läbikanda läbi tupe? Mis aitaks kiiresti sügeluse korral? Naiatearstile on aegu alles kuu aja pärast

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 27-aastane

Teie kirjelduse järgi võiks tegemist olla tupe seeninfektsiooni ägenemisega, eriti, kui tarvitate hormonaalseid kontratseptiive või muid ravimeid. Ise saate osta levendamiseks hooldustooted:
1) Intiimpesugeel ...ning kaitseb nahka seeninfektsioonide eest.
https://ddifference.com/tooted/domina-elegans-intimate-gel/?v=a57b8491d1d8
2) uus kreem Imazol Plus;
3) tupekuulike Canesten;
4) flukonasool kapslid suu kaudu kord nädalas koos partneriga.
Alati võite tulla vastuvõtule.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7