Pärast laserit sügelus intiimpiirkonnas 28.05.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, käisin 12. mail teist korda laserdepilatsioonis intiimpiirkonnaga ning nüüd olen välismaal ja paar päeva tagasi algas sügelus ehk 25. mail. Päikest pole intiimpiirkond saanud, kuid soolast mere vett küll. Kas see võib olla mereveest või lihtsalt sellest, et karvad hakkavad välja kukkuma? Sügelus on päris ebamugav.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Peale depilatsiooni tekitab soolane merevesi ebamugavat kipitust selles piirkonnas. Kasutage leevenduseks Bepanthen anti-exem kreemi.