Seletage palun lahti 04.09.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas mitte vastused ei viita põletikule mida peaks või võiks ravida?
Materjal emakakaelast ja emakakaelakanalist.
UTERUS anteversioonis 4,1 * 5,5 * 4,2 cm. ENDOMETRIUM 0,3 cm. OV. DEX 3,6 * 2,0 cm norm strukt. OV. SIN 2,5 * 2,1 cm norm strukt. CAVUM DOUGLASI vaba vedelikku ei ole. Portio:puhas Emakas:normis Adneksid:ii C.Douglas:vaba Muu:PAP, PCR

Kepiline mikrofloora.

Leukotsüüte kuni++.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teiega on kõik hästi ja mingit ravi vaja ei ole.
Tupes on oma mikrofloora ja see ei ole steriilne keskkond. Seal võib olla leukotsüüte. Teie vanuses on peamine mikrofloora just kepiline mikrofloora ehk kõik on normaalne.