Evra plaastri paigutus 19.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere küsiksin kas ma paigutasin plaastri õigele kohale, info lehes oli kirjas kõht,no kõht võib lai mõiste olla 🙂 esimene nädal oli õlal aga seal oli ebamugav ja ajas sügelema pluss see oli kõigile nähtav koht, teie plaastri otsustasin panna kõhule, seal ma ei tunne midagi ja ei jää ette ka nagu, aga nüüd mõtlen et äkki panin vale kohapeale.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Evra plaaster on õiges kohas. Plaastrit on mugav asetada kõhule. Kui plaastrit vahetate, ärge asetage uut täpselt samale kohale.
Heade soovidega.
dr. Katrin Seidelberg