Mul päevad lõppenud aga määrib endiselt 17.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mid peaks tegema kui päevad läbi aga määrib endiselt

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 33-aastane

Günekoloogilise määrimise tõttu on ülioluline välistada STLI sugulisel teel levivad infektsioonid. Oluline on günekoloogiline ultraheliuuring. Sageli esineb vereseguseid määrimisi mõnede ravimite puhul nagu antibeebipillid, EVRA plaastrid, NuvaRing jms. Ka nn hormoonspiraalide ehk ESS emakasiseste süsteemide korral Mirena, Kyleena, Fleree ning implantaatidega.
Raseduse välistamiseks tuleb teha hommikusest uriinist rasedustest.
Ise saata SynLabist tellida analüüse: https://ee.minu.synlab.ee/suguhaiguste-pakett-naisele/
Alati võite tulla kiiremini vastuvõtule:

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7