Määrib 10.04.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Selline mure. Mul olid päevad 15.03-21.03. Olin vahekorras 23.03 ja pärast vahekorda oli hommikul kõhus valud. 30.03 hakkasin veritsema, nii paar päeva tuli natukene rohkem verd. Täna on 10.04 ja ikka määrib aga vähem kui alguses. Vahel on ka alakõhus väiksed krambid. Rinnad olid nädal aega ka valusad ja tundlikud. Milles võiks asi olal?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Tsükli järgi tundub, et teil on tegemist olnud ovulatsiooniaegse veritsusega. Kui veritsus on vähene, siis kohe midagi teha ei ole vaja. Oodake oma tavapärast menstruatsiooni.
Kui teil tavapärasel ajal menstruatsiooni ei alga, siis on soovitav teha rasedustest ja/või vereanalüüs HCG suhtes.