Menopaus, lisainfo teema 93272 juurde 02.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Pöördusin Teie poole murega 30. märtsil. Nüüd saan niipalju juurde lisada, et 31. 03 hakkasid siiski päevad, uputab täiega. Nii et märtsis olid päevad 2x. 14.03 ja 31.03. Ei ole mitte kunagi nii lühikest vahet olnud.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Premenopausis on ebaregulaarsed mensturatsioonid tavalised. Tsükkel võib olla pikk või lühike, veritsus rohke või hoopiski väga vähene. Kui Teil on väga rohke veritsus, mida Te kirjeldate "uputab", siis pöörduge koheselt arsti poole.